Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji tutaj.
close

Gumowe Typowe PrismatInformacja

Gumowe Typowe PrismatDywaniki gumowe marki Prismat przeznaczone do konkretnych modeli aut. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. Wyposażone w miejsca na stopery w przednich dywanikach. Gwarancja idealnego dopasowania. Podana cena dotyczy kompletu.

Gumowe Typowe Prismat Proszę wybrać podkategorię:

Podkategorie

 • Audi

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki Audi. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • BMW

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki BMW. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • Citroen

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki Citroen. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • Opel

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki Opel. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • Peugeot

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki Peugeot. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • Renault

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki Renault. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • Seat

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki Seat. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • Skoda

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki Skoda. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

 • Volkswagen

   

  Dywaniki gumowe polskiej marki Prismat idealnie dopasowane do aut marki VW. Korytkowa budowa oraz rant wokół dywaników zapobiegają wylewaniu się brudu na oryginalną tapicerkę. 

abc