Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji tutaj.
close

Kołpaki samochodoweInformacja

Kołpaki samochodoweEstetycznie wykonane o oryginalnym i stylowym wzorze. Metalowy pierścień dociskowy zapewnia niezwykle prosty montaż - nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi.

Kołpaki samochodowe Proszę wybrać podkategorię:

Podkategorie

 • Alfa Romeo

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Alfa Romeo. W ofercie kołpaki w rozmiarze 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Audi

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Audi. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Citroen

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Citroen. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Dacia

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Dacia. W ofercie kołpaki w rozmiarze 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Fiat

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Fiat. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Honda

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Honda. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Opel

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Opel. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Peugeot

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Peugeot. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Renault

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Renault. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Seat

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Seat. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Skoda

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Skoda. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

 • Volkswagen

  Komplet uniwersalnych kołpaków samochodowych przeznaczonych do marki Volkswagen. W ofercie kołpaki w rozmiarze 13, 14, 15, 16 cali - prosimy o wybranie odpowiedniego rozmiaru. Montaż odbywa się poprzez metalowy pierścień dociskowy. 

abc