Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji tutaj.
close

KategorieInformacja

Najczęściej kupowane

Sposoby wysyłki, formy transportu, płatność

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Generalnie paczki są nadawane w ciągu 1 dnia od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności, lub w przypadku płatności przy odbiorze - 1 dzień od otrzymania zamówienia. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem Siódemka lub Pocztą Polską.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu wyglądają następująco:

Paczka48 Poczta Polska

płatne z góry (13zł brutto)

Kurier Inpost

płatne z góry (13zł brutto)

płatne przy odbiorze (14zł brutto)

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka jest starannie zaklejona taśmą. Przy otrzymaniu przesyłki, prosimy o sprawdzenie zawartości paczki czy nie została naruszona podczas transportu. Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów - koszt wysyłki jest jeden.

Wszystkie paczki wysłane kurierem są ubezpieczone także podczas odbioru paczki prosimy o dokładne sprawdzenie otrzymanego towaru (szczególnie sprzęt elektroniczny oraz kołpaki).

Sposoby płatności:

Za zakupiony towar można zapłacić przelewem bankowym, poprzez szybkie płatności Transferuj.pl oraz płacąc przy odbiorze.


abc